Pizzeria dobrym miejscem na obiad?

Pizzeria dobrym miejscem na obiad?

Jeżeli mieszkasz w Piasecznie i chcesz zamówić smaczną pizzę — prawdziwa włoska pizza wyjdzie ci naprzeciw ! Każda pizzeria w Piasecznie oferuje duży wybór niezapomnianych w smaku włoskich przysmaków. Oprócz typowo włoskich dodatków istnieje możliwość indywidualnego zamówienia. W ofertach są dodatki regionalne, odpowiednie dla różnych diet oraz niespodziankowe.
Pizzę można zjeść na miejscu lub zamówić na dowóz do domu czy innego miejsca pobytu.

Wspominam atrakcyjny pobyt w kręgielni, kiedy zaaferowani grą zupełnie zapomnieliśmy o jedzeniu. W jednej z kieszeni kurtki znalazłem reklamówkę pizzerii. W mgnieniu oka po zamówieniu zjawiły się na stołach niesamowicie smakowicie dymiące pizze. Dołączono do nich sosy, które zamówiliśmy, oraz sosy niespodzianki. Nie dość, że były gratis, to przyrządzone tak niesamowicie, że uszy odpadają. O podaniu receptury nie było mowy, rzecz jasna.

Mówiąc szczerze, kiedyś nie byłem zwolennikiem tej potrawy. Wydawała mi się trywialna jako danie na obiad w Piasecznie. Zwłaszcza że pierwsze pizzerie, jakie pojawiły się u nas, były jeszcze strasznie toporne i prosperowały jedynie dzięki nowatorstwu. Pizze miały tylko jeden rodzaj grubości ciasta. Była to grubość. A to, co znajdowało się na nich, było niekiedy przypadkowe. Na szczęście czasy te minęły i obecnie w Piasecznie możemy cieszyć się wspaniałą różnorodnością tych przybytków.

Oczywiści nie tylko pizze są w ofercie pizzerii serwującej smaczne obiady. Istnieje tam cała gama włoskich dań.

Nie wiem co o nich sądzą Włosi, ale myślę, że nie najgorzej. Zwłaszcza że niektóre na pewno są otoczone włoską opieką.

Nie bójmy się jeść pizzy, bo aż tak bardzo od niej nie przytyjemy. Duża ilość jarzyn z nawiązką nam to wynagrodzi. Doda witamin i potrzebnych mikroelementów. Należy jeszcze dodać, że oprócz typowych sosów, istnieje również możliwość stworzenia własnego sosu, na bazie istniejących składników. Jeżeli nieco rozpali nam się podniebienie, ugasimy je sokami i napojami, których oferta jest również spora. Jeśli to nie pomoże — zawsze możemy zamówić lody.

You may also like...